KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14086041
nr 1408 6041
Siegfried Reich an der Stolpe
(1912-2001), Tyskland
Blandteknik, Signerad. Motivet: 20x30, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Siegfried Reich an der Stolpe, tysk målare född 1912, död 2001.
måndag 19 juli 2021
kl 18:41:29
Siegfried Reich an der Stolpe
Läs mer om Siegfried Reich an der Stolpe